Müthiş bir destek daha : Ekrem İmamoğlu doğru seçim

3040 izlenme04 Ocak 2019
Reklamlar
Posta gazetesi yazarı Oral Çalışlar, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile konuştu. Çalışlar yazısını, " Uzun sohbetin ardından değerlendirmem şöyle: CHP İstanbul için doğru bir seçim yapmış" diye yazdı.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’yla buluştuk. Bir grup gazeteciyle gerçekleşen buluşmaya CHP Beşiktaş Belediye Başkan aday adayı Gülseren Onanç aracılık etti. Üç saat gibi uzun bir süre boyunca İmamoğlu ile konuştuk, onu tanımaya, yaklaşımlarını anlamaya çalıştık.

‘Adil bir dil kullanacağım’
Rakiplerine karşı adil bir dil kullanacağı sözünü verdi ve benim gözümde ilk dikkat çekici çıkışını yaptı. AK Parti’ye “Her yaptığı kötüdür” diye yaklaşmayacağını, iyiye iyi, yanlışa yanlış, diyeceğini söyledi. Yani CHP’de çoğu zaman nükseden ‘toptan reddiyecilik’ tutumundan uzak duracaktı. Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etmek istemesinin nedenini sorduk. Tabii CHP çevrelerinden buna bir tepki gelip gelmediğini de. Erdoğan dahil, önceki bütün büyükşehir belediye başkanlarını ziyaret etmeyi planladığını, onların önerilerini almak istediğini, Erdoğan’dan da olumlu karşılık gördüğünü söyledi. Bu adımı Kılıçdaroğlu’nun bilgi ve onayıyla attığını sözlerine ekledi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Endonezya'da Büyük Korku Ve Panik Yaşandı Elazığ'ı Bilen Naci Görür'den İstanbul İçin Hayati Uyarı Özdağ'ın Açıklaması AKP'YE AĞIR DÜŞTÜ!.. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fatih Portakal hakkında suç duyurusunda bulundu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Mehmet Metiner, Gökçek'in attığı tweeti canlı yayında Ekrem İmamoğlu atmış gibi okudu.