Müthiş bir destek daha : Ekrem İmamoğlu doğru seçim

3014 izlenme04 Ocak 2019
Reklamlar
Posta gazetesi yazarı Oral Çalışlar, CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu ile konuştu. Çalışlar yazısını, " Uzun sohbetin ardından değerlendirmem şöyle: CHP İstanbul için doğru bir seçim yapmış" diye yazdı.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’yla buluştuk. Bir grup gazeteciyle gerçekleşen buluşmaya CHP Beşiktaş Belediye Başkan aday adayı Gülseren Onanç aracılık etti. Üç saat gibi uzun bir süre boyunca İmamoğlu ile konuştuk, onu tanımaya, yaklaşımlarını anlamaya çalıştık.

‘Adil bir dil kullanacağım’
Rakiplerine karşı adil bir dil kullanacağı sözünü verdi ve benim gözümde ilk dikkat çekici çıkışını yaptı. AK Parti’ye “Her yaptığı kötüdür” diye yaklaşmayacağını, iyiye iyi, yanlışa yanlış, diyeceğini söyledi. Yani CHP’de çoğu zaman nükseden ‘toptan reddiyecilik’ tutumundan uzak duracaktı. Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etmek istemesinin nedenini sorduk. Tabii CHP çevrelerinden buna bir tepki gelip gelmediğini de. Erdoğan dahil, önceki bütün büyükşehir belediye başkanlarını ziyaret etmeyi planladığını, onların önerilerini almak istediğini, Erdoğan’dan da olumlu karşılık gördüğünü söyledi. Bu adımı Kılıçdaroğlu’nun bilgi ve onayıyla attığını sözlerine ekledi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fetullah Gülen hayatını kaybetti iddiası FETÖ’de büyük panik yarattı! Hüsnü Mahalli: AKP son anda seçimleri iptal edebilir İNANILMAZ GÖRÜNTÜLER !!! BEBEĞİNİ FIRLATARAK POLİSLERE VURDU Celal Şengör’den Gündem Olan Müslüman Türkler Yorumu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP SEÇMENDEN İMAMOĞLU'NA ŞAŞIRTAN TEKLİF