Marmara'da Peşe Peşe Geldi Haberler

25 izlenme26 Kasım 2019
Reklamlar
Marmara Denizi Yalova açıklarında 4.0 büyüklüğünde meydana gelen deprem kısa süreli endişe yarattı. Deprem Yalova'nın yanısıra İstanbul başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden de hissedildi. Bu depremin ardından yine merkez üssü Marmara Denizi Yalova açıkları olan saat 20.04'te 3.0 ve 20.09'da 3.2 büyüklüklerinde 2 deprem daha kaydedildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (AFAD) alınan bilgiye göre bugün saat 19.52'de merkez üssü Marmara Denizi Yalova açıklarında 4.0 büüyüklüğünde deprem kaydedildi. Zeminden 10.66 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem, Yalova,Kocaeli ve İstanbul'dan da hissedildi. Deprem özellikle Yalova'da kısa süreli endişe yarattı.

Marmara Denizi'nde kısa süre içinde 3 deprem meydana geldi. Yalova yakınlarında 19.52'de yaşanan deprem, İstanbul'da da hissedildi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) depremin büyüklüğünü 4.0 olarak duyururken Kandilli Rasathanesi depremin şiddetini 4.1 olarak açıkladı.

YALOVA'DA İKİ DEPREM DAHA
Bu depremin ardından yine merkez üssü Marmara Denizi Yalova açıkları olan saat 20.04'te 3.0 ve 20.09'da 3.2 büyüklüklerinde 2 deprem daha kaydedildi.

VATANDAŞLAR KENDİLERİNİ DIŞARIYA ATTI
Marmara Denizi'nde Yalova açıklarında 4,0 büyüklüğünde deprem oldu. Yalova'da deprem sonrasında panik yaşayan vatandaşların, evlerinden çıkarak güvenli bölgelere geldiği görüldü.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan Kararnamesi Köylülerin Tepkisine Neden Oldu Rize Valisi İşleri İlerletti Sahur programına damga vuran Acun Ilıcalı sorusu! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ali Babacan'a faiz tepkisi: Talimatı IMF'den alıyorlardı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yeni dalga istifalar gelebilir