Anasayfa
25 Kasım 2019 ( 5 izlenme )
Reklamlar

Kadınları yemeğe çıkartıp hesabı ödemeden kaçan adama dava açılıyor

Bu adam kadınları yemeğe çıkartıyor ve hesap zamanı geldiğinde ortadan kayboluyordu. Adamın yaptığı bu davranış bir çok kadının canını sıkmış olmalıki, hakkında dava açılıyor
ABD Güney Kaliforniya’da bir adamın, tanıştığı kadınlarla yemeğe çıktığı ve hesabı ödemeden kaçtığı öğrenildi. Dolandırıcılıkla suçlanan adam, 16 yıldan fazla hapis yatabilir.

Tanıştığı kadınları yemeğe çıkaran ve hesabı ödemeden restorandan kaçan 45 yaşındaki Paul Guadalupe Gonzales’in bu yöntemle 6 kadını dolandırdığı belirtildi.


Savcılar, Gonzales’in kadınlarla tanışmak için çeşitli randevu uygulamalarını kullandığını ve tanıştığı kişileri Los Angeles’taki çeşitli restoranlarda ‘yemeğe çıkararak’ dolandırdığını açıkladı. İsmini vermek istemeyen bir kadın ise, Gonzales’le bu senenin başlarında buluştuğunu, Gonzales’in yemekte Bir bardak Pinot, karidesli bir Sezar salatası, biftek ve fırınlanmış patates’ söylediğini belirtti.

Gonzales’in ‘etin çoğunu yediğini’ ve ‘patateslerin yarısını bıraktığını’ açıklayan kadın, ‘bir telefon görüşmesi yapmak üzere’ restorandan ayrılan Gonzales’in bir daha geri dönmediğini söyledi.

Savcılar, Gonzales’in bu yöntemle 6 kadını dolandırdığını tespit etti.

Gonzales, salı günü görülecek duruşmasında hüküm giydiği takdirde 16 yıldan fazla hapis cezasıyla karşı karşıya kalabilir.

http://www.thegeyik.com/kadinlari-yemege-cikarip-hesabi-odemeden-kacan-adam-yargilaniyor/

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Müjdat Gezen ve Metin Akpınar ile ilgili flaş karar! ERDOĞAN'DAN ERKEN SEÇİM AÇIKLAMASI İmamoğlu Cuma Günü İçin Çağrı Yaptı! AKP’den Ses Yok Kamuya ait sigorta şirketleri de Varlık Fonu'na devrediliyor