İstanbullu kentine sahip çıkıyor: Çevre Müdürlükleri tıklım tıklım

1 izlenme26 Aralık 2019
Reklamlar
Kanal İstanbul Projesi'nin iptali için TMMOB’nin hazırladığı itiraz dilekçesinin bir örneğini çıkaran yurttaşların İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine akını sürüyor.

Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) tarafından hazırlanan Kanal İstanbul ÇED itiraz dilekçesinin bir örneğini çıkaran yurttaşlar İstanbul’daki İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine akın ediyor. Dün başlayan yoğunluk, bugün de sürüyor.

Beşiktaş ve Ataşehir ilçelerinde bulunan İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri, yurttaşların Kanal İstanbul itirazı için akınına sahne oluyor. He iki ilçede de itiraz dilekçesini sunmak isteyen yurttaşlar uzun kuyruklar oluşturdu.
Ataşehir'deki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nde İstanbullular yağmur altında onlarca metrelik itiraz dilekçesi kuyruğu oluşturdu.
istanbullu-kentine-sahip-cikiyor-cevre-mudurlukleri-tiklim-tiklim-667104-1.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kanal İstanbul projesine karşı çıktıklarını belirterek, projeye karşı olanlara da dün bir çağrıda bulunmuştu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, 23 Aralık’ta Kanal İstanbul projesi ile ilgili hazırlanan Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) raporunu kabul etmiş, rapor; 10 gün boyunca askıda kalacak ve yurttaşların görüş, eleştiri ve itirazlarına açık olacak. İtirazlar, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine dilekçeyle başvurarak yapılabildiği gibi, ilgili kurumlara faks göndererek ya da CİMER üzerinden de yapılabiliyor. 23 Aralık Pazartesi günü başlayan süreç 3 Ocak’ta son buluyor.
istanbullu-kentine-sahip-cikiyor-cevre-mudurlukleri-tiklim-tiklim-667067-1.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SOYLU HİLE VAR DEDİ MHP'Lİ VEKİL GERÇEKLERİ İFŞA ETTİ Porno Yıldızı Bibi Poz Verip ,İmamın Kızı Gibi Paylaşım Dünyanın en garip videosu bu izlerken hipnoz oldum resmen Benzin ve motorine zam üstüne zam

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TÜRKİYE ERDOĞAN'IN TUTARSIZLIĞINI KONUŞUYOR