Geri Çekilmek Zafer mi? AKP'yi Bitiren Yazı

58692 izlenme 17 Ekim 2019
Reklamlar
Türkiye tarafına düşen havan mermisinden hayatını kaybeden bebeği ve vatandaşlarımızı unutacak mıyız?

İsrail olsa ne yapardı? Abd olsa ne yapardı? Rusya olsa ne yapardı? havanların hesabını sormaz mıydı? 1 Rus uçağı düşürdük diye 5 milyar dolar Rusya'ya tazminat ödedik ve bedel ödedik ve rusya ile ticaret durduruldu! şimdi biz bu kadar vatandaşımız sivillerimiz hayatlarını kaybetmişken bu neyin çekilmesi? bu bir zafer mi? Süleyman Şah Türbesinden zafer naralarıyla çekilen AKP şimdi yine aynı şekilde Sivillerimizi öldüren ypgli teröristlerin geçişini mi izleyecek?">

Bu neyin zaferi 1 tankın oraya gitmesi için harcadan paradan haberiniz var mı? madem çekilecektiniz ne diye girdiniz ülkeyi masrafa soktunuz? ne uğruna askerimiz orada şehit oldu siz çekilin diye mi trump gibi bir kendini bilmez bu bir zafer diyor asıl meseleye gelelim ypg silahları bırakacak mevzileri yok edecek ve çekilecek diye bir anlaşma var ortada siz Abd'ye güveniyor musunuz? Silahlar kime teslim edilecek? Silahları veren Abd Askerine mi? yoksa silahlar geri verilmeyecek bu da bir oyun mu?

Bütün bölgedeki ülkeleri karşına alan ve diplomatik olarak çöküş yaşayan bir iktidar boyun eğmekten başka çağresi yoktu Rusya sopayı gösterdi Abd Sopayı gösterdi iran, Suudi Arabistan Mısır Fransa say say bitmez ülkelerin hedefindeydik Diplomatik olarak nasıl bu kadar yanlış yapabiliyoruz ve bu bir başarı olarak sunulabiliyor burası tartışılır ama başarı nedir biliyor musunuz? İran Şahına ben senin Askerinim ne zaman istersen emrindeyim diyebildirtmektir. Fransız başbaşanına Mustafa Kemal ve O'nun tüm askerleri burada olsalardı, teker teker hepsinin heykellerini dikerdik. Atatürk Böylesine kahraman ve bir andlaşma imzalamaktan gurur duyuyorum." dedirtebilmektir. Abd Başkanına, Sovyet Rusya Hariciye Nazırı Litvinof ile görüşürken kendisine onun fikrince bütün Avrupa'nın en kıymetli ve en ziyade dikkate değer devlet adamının kim olduğunu sordum. Bana Avrupa'nın en kıymetli devlet adamının Türkiye Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal olduğunu söyledi. dedirtebilmektir.

Dünya'nın gıpta ile bakıp parmak ucuyla gösterdiği bir ülkeden 1 Asker için Menemeni Yakın diyen Lider'den 1 bebeğin hesabını soramayan ve bunu zafer olarak gösteren iktidara gelmek bazılarının kanına dokanmıyor olabilir bu bir zafer değil sindirilmektir bütün sarayların kaderi bu olsa gerek ortak akıl yerine tek akıl olunca İngiliz'e boyun eğen ve bunu zafer gibi gösteren birileri geliyor da aklımıza neyse Boyun Eğdirenlere Selam olsun.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Koronadan vefat etmişti 58 yaşındaki Türk doktorun vedası Emeklilere Çifte Bayram Haberi SEDAT PEKER YİNE BİR GÖRÜŞMEYİ YAYINLADI Erdoğan Açıkladı 1 Haziran Tarihi Gün