Erdoğan 'DİLİNE SAHİP OL' dedi... DİLİNİ TUTAMADI!..

2111 izlenme14 Ocak 2019
Reklamlar
Ta 2011'de... Erdoğan Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, 'Kendisine Hacı Bektaş Veli’yi hatırlattık. Diyor ki, ’Eline, beline, diline hakim ol’... dedi ama... bakın neler oldu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Serdivan Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Sakarya Belediye Başkan Adaylarını Tanıtım Toplantısı’na katıldı. Erdoğan Ziya Paşa’nın bir sözünü dile getirdi ve ‘İnsan ölür kalır eseri, eşek ölür kalır semeri’ dedi.

‘BUNLAR İLLER VE ZİLLET İTTİFAKI’

Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, “Bak şimdi bir Cumhur İttifakı var ve Cumhur İttifakı'nın karşısında bir illet, bir zillet ittifakı var. Bunlara gereken dersi 31 Mart'ta vermemiz lazım." Diyerek ittifaka destek veren millete ağır hakarette bulundu. Millet ittifakını defe alan Erdoğan, şunları kaydetti:

"BU ZİLLET VE İLLET İTTİFAKINA GEREKEN DERSİ 31 MART'TA VERMEMİZ LAZIM"

“ CHP'ye gönül veren kardeşlerime sesleniyorum, CHP'nin ortakları olanların destekçilerine de sesleniyorum: Gelin bu oyunu bozun. Bak şimdi bir Cumhur İttifakı var ve Cumhur İttifakı'nın karşısında bir illet, bir zillet ittifakı var. Bunlara gereken dersi 31 Mart'ta vermemiz lazım."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul Havalimanı'nda neler oluyor? Son veriler geldi : 'İmamoğlu gerçekten iyi gidiyor' ERDOĞAN'A DİPLOMA GÖNDERMESİ SARAYI AYAĞA KALDIRDI KILIÇDAROĞLU'NDAN İSTANBUL İÇİN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kandilli Rasathanesi Müdürü Gitgide sona yaklaştığımızı söyleyebilirim