Erdoğan'dan Şok İtiraf !!!

1480 izlenme23 Şubat 2019
Reklamlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün Avrupa halkları kendi topraklarında huzur ve güven içinde yaşıyorsa TÜRKİYE'NİN VE TÜRK MİLLETİNİN fedakarlığı sayesindedir" dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş Müftülük Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün Suriye topraklarından kaçan insanların geri döndükleri yegane yerler Türkiye'nin güvenli hale getirdiği yerlerdir. Afrin'dir, Cerablus'tur, İdlib'dir. Şu ana kadar 311 bin Suriyeli kardeşimiz bu bölgelere geri döndü." diye konuştu.

ERDOĞAN: ‘EN AZ YARIM MİLYON SIĞINMACI GERİ DÖNMEK İÇİN BEKLİYOR’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "(Münbiç) En az yarım milyon Suriyeli bu bölgeye geri dönmek için Türkiye'nin bölgeyi güvenli hale getirmesini bekliyor. Fırat'ın doğusunu güvenli hale getirdiğimizde milyonlarca Suriyeli evlerine dönecek. Gelin, Türkiye'nin çabasına destek olun." dedi.

ERDOĞAN: ‘4 MİLYON ÜZERİNDE GÖÇMEN VAR’ DEMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Budapeşte Süreci 6. Bakanlar Konferansı açılış yemeğindeki konuşmasında:" Sığınmacılar için harcadığımız rakam 37 milyar doları aştı" demiş ve Türkiye’deki sığınmacı sayısının 4 milyonu aştığını şu sözlerle açıklamıştı;

‘3.6 MİLYON SURİYELİ SIĞINMACI ÜLKEMİZDE’

“OECD verilerine göre mili gelire oranla az gelişmiş ülkelere destek veren dünyanın bir numaralı ülkesi Türkiye'dir. Türkiye 3,6 milyonu Suriyeli olmak üzere 4 milyonun üzerinde göçmene ev sahipliği yapıyor. Sığınmacılar için kendi milli imkanlarımızla harcadığımız rakam, BM kriterlerine göre şu an itibarıyla 37 milyar doları aştı. Suriye kaynaklı göç probleminin tek çözüm yolu, mültecilerin bizim sınırlarımız içinde tutulması olarak görülemez” diye konuştu.

ERDOĞAN ‘TÜRK MİLLETİ’ DEDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün Avrupa halkları kendi topraklarında huzur ve güven içinde yaşıyorsa TÜRKİYE'NİN VE TÜRK MİLLETİNİN fedakarlığı sayesindedir" dedi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kendileri ödedi Poşetten Sonra!.. Yeni Bir Uygulama Daha Geliyor Mansur Yavaş'tan dünya çapında Covid-19 hamlesi TAKSİM YiNE KARIŞTI TEKBİR GETİREREK YÜRÜDÜLER

Bakmadan Geçme!

KAPAT
'HDP AÇIKLAMASI' ANKARA'YA FENA DÜŞTÜ!..SARAY SALLANIYOR !!!