Arda Turan 'Felek Şaştı'

2 izlenme20 Mayıs 2020
Reklamlar
Futbolcu Arda Turan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için çektiği bir videoda, "19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum" ifadelerini kullandı.

TRT BİR YANDA ARDA TURAN BİR YANDA

TRT'nin 'bayramları karıştırmasının' ardından futbolcu Arda Turan da bayramları karıştırdı. 33 yaşındaki futbolcu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutlamak isteyen Turan, “19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı” kutladı.

ARDA TURAN: ‘19 MAYIS ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI’
Turan, sosyal medyada yayınladığı videolu mesajında 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'yla karıştırarak, "19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun" dedi. Turan’ın bu sözleri sosyal medyada gündeme oturdu. 

TRT ŞAŞTI 'ERDOĞAN UNUTTU'

Öte yanda 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda TRT'de skandal bir hata gerçekleştirildi. TRT Haber'de bugün öyle bir hata yapıldı ki izleyenler gözlerine inanamadı.

SUNUCU 19 MAYIS DEDİ, REJİ CUMHURİYET BAYRAMI AFİŞİ ASTI
TRT Haber’de Oya Eren'in sunduğu "Dün Bügün" adlı programda, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı karıştırıldı. Sunucu Eren'in arkasında yer alan fona "19 Mayıs Cumhuriyet Bayramı” yazıldı. Skandalı daha sonra fark eden reji ekibi durumu düzeltti.

ERDOĞAN ‘GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI DEMİŞTİ
19 Mayıs kutlamalarıyla ilgili açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan19 Mayıs için ‘Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı’ demek yerine ‘Gençlik ve Spor Bayramı’ dedi ancak sözlerinin sonunda Atatürk’ü andı.

GENÇLİK VAR ATATÜRK YOK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’yla ilgili ‘halka çağrıda bulunan Erdoğan şu ifadeleri kullandı;*Milletimizin, gençlerimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nı tebrik ediyorum”.

Kaynak: Ajanslar
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İYİ Partili Aydın’dan ilginç AKP benzetmesi Sağlık bakanı Müjdeyi Sosyal medyadan duyurdu ! Artık Serbest Tahliye Edildi Mehmet Ali Erbil Yeniden Hastaneye Kaldırıldı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Vatandaşlardan Tokat Gibi İsyan.. Saraya Fena Düştü
{}