Ankara'da Polis ekipleri sabah uyarmıştı sokağa çıkma yasağı için

10585 izlenme25 Mart 2020
Reklamlar
Günlerdir sosyal medyada ve bakanlıkça ve duyarlı kurumlarımız tarafından 65 yaş üstü vatandaşlarımızın sokağa çıkılmaması yönünde uyarıları mevcuttu. Maalesef bu kuralı dinlemeyenlerde var. Onlardan biri Ankara’da 75 yaşında ki dedemizdi. Canından oldu maalesef.

75 yaşında ki Hüseyin Atik isimli şahsı, polis ekipleri daha sabah saatlerinde sokakta görünce evine gitmesi yönünde uyarmıştı. Fakat maalesef vatandaş uyarıları dinlemedi ve dışarıda kalmaya devam etti.

Koronavirüs tedbirleri ile gerekli uyarıları dinlemeyen Hüseyin Atik, trafik kazasında beton mikserinin çarpması ile hayatını kaybetti. Yürüyüş yaptığı esnada karşıdan karşıya geçerken kaza gerçekleşti.

Kazayı gören çevrede ki vatandaşların yetkilileri araması sonucu ekipler olay yerine intikal etti. Hüseyin Atik olay yerinde hayatını kaybetmişti. “65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunanlara sokağa çıkma yasağı” kuralını dinlemedi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Altaylı 'Yok Öyle Bir Şey' Ekrem İmamoğlu Çileden Çıktı: Artık İsyan Ediyorum! Silahlı Saldırı Sonrası Ağababa'dan Kamuoyuna Açıklama Ak Parti İzmir'i Alır Mı İzmir Halkı Ne Diyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Muharrem İnce İkisine Birden Haddini Bildirdi