Ankara'da Polis ekipleri sabah uyarmıştı sokağa çıkma yasağı için

10569 izlenme25 Mart 2020
Reklamlar
Günlerdir sosyal medyada ve bakanlıkça ve duyarlı kurumlarımız tarafından 65 yaş üstü vatandaşlarımızın sokağa çıkılmaması yönünde uyarıları mevcuttu. Maalesef bu kuralı dinlemeyenlerde var. Onlardan biri Ankara’da 75 yaşında ki dedemizdi. Canından oldu maalesef.

75 yaşında ki Hüseyin Atik isimli şahsı, polis ekipleri daha sabah saatlerinde sokakta görünce evine gitmesi yönünde uyarmıştı. Fakat maalesef vatandaş uyarıları dinlemedi ve dışarıda kalmaya devam etti.

Koronavirüs tedbirleri ile gerekli uyarıları dinlemeyen Hüseyin Atik, trafik kazasında beton mikserinin çarpması ile hayatını kaybetti. Yürüyüş yaptığı esnada karşıdan karşıya geçerken kaza gerçekleşti.

Kazayı gören çevrede ki vatandaşların yetkilileri araması sonucu ekipler olay yerine intikal etti. Hüseyin Atik olay yerinde hayatını kaybetmişti. “65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunanlara sokağa çıkma yasağı” kuralını dinlemedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İSMAİL KÜÇÜKKAYA LAFINI ESİRGEMEDİ!! ASACAKLARSA ASSINLAR DEDİ VE GERÇEKLERİ HAYKIRDI Muharrem İnce ve eşinden duygusal Sevgililer Günü videosu! 15 ocak 2018 de yaşamını yitiren Dilek Özçelik'i de ve eline sadaka verir gibi para vermeye çalışan Akp li bakanı da unutmadık. Sizde unutmayın. DARBE OLDU ORDU DEVLET TELEVİZYONUNU KUŞATTI

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Başsavcılıktan Mansur Yavaş Açıklaması ANKARA ÇALKALANIYOR...