AKP'de Davutoğlu'na desteğini açıklayan partinin kurucularından eski vekil istifa etti

3184 izlenme2019-09-19 10:12:58
Reklamlar
AK Parti kurucularından 24. Dönem Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, partisinden istifa ettiğini duyurdu. "Başkaldırı sürecine giriyoruz" diyerek açıklama yapan İçten, "AKP'den AK bir şekilde istifa ediyorum" dedi.
2001-2007 yıllarında AK Parti İstanbul Eminönü/Fatih teşkilatlarının kurucu başkan yardımcılığı ve Fatih belediyesi meclis üyeliği bulunan 24. Dönem Milletvekili Cuma İçten, istifasını, "AKP'den AK bir şekilde istifa ediyorum" diye açıkladı.

İçten, yazılı açıklamasında "Sizler ile birlikte yeni bir sürece adım atıyoruz. Başkaldırı sürecine giriyoruz. Bu süreç; başını kuma saklayanlardan, kapalı kapılarda gizli pazarlıklar yapanlardan, korkulardan, yasaklardan, baskılardan, gözü dönmüşlerden, adaletsizliklerden, yolsuzluklardan, yokluklardan, yetimleri ağlatanlardan, annelerin gözyaşlarından beslenerek ahkâm kesenlere karşı, halkımıza omuz vererek, adaleti üstün kılarak, güzelliklere kapı aralayacağımız bir süreç olacaktır" dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERDOĞAN'IN DAĞITTIĞI GIDALAR İNSANLARI ZEHİRLİYOR ! SAKIN KULLANMAYIN :) Mardin'de AKP'ye Ağzının Payını Verdiler! Helal Olsun !!! FIRSATÇILIKTA SON NOKTA !!! "DEFACTO" ETİKETİN ALTI PİS OYUNU ORTAYA ÇIKARDI!! İMAMOĞLU'NDAN MESAJ VAR ELDEN ELE PAYLAŞIYORUZ ARKADAŞLAR

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Erdoğan: ''Bir de bunlar'' Türedi Dedi. Engin Altay'dan Cevap Gecikmedi !