AKP'de Davutoğlu'na desteğini açıklayan partinin kurucularından eski vekil istifa etti

3219 izlenme19 Eylül 2019
Reklamlar
AK Parti kurucularından 24. Dönem Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, partisinden istifa ettiğini duyurdu. "Başkaldırı sürecine giriyoruz" diyerek açıklama yapan İçten, "AKP'den AK bir şekilde istifa ediyorum" dedi.
2001-2007 yıllarında AK Parti İstanbul Eminönü/Fatih teşkilatlarının kurucu başkan yardımcılığı ve Fatih belediyesi meclis üyeliği bulunan 24. Dönem Milletvekili Cuma İçten, istifasını, "AKP'den AK bir şekilde istifa ediyorum" diye açıkladı.

İçten, yazılı açıklamasında "Sizler ile birlikte yeni bir sürece adım atıyoruz. Başkaldırı sürecine giriyoruz. Bu süreç; başını kuma saklayanlardan, kapalı kapılarda gizli pazarlıklar yapanlardan, korkulardan, yasaklardan, baskılardan, gözü dönmüşlerden, adaletsizliklerden, yolsuzluklardan, yokluklardan, yetimleri ağlatanlardan, annelerin gözyaşlarından beslenerek ahkâm kesenlere karşı, halkımıza omuz vererek, adaleti üstün kılarak, güzelliklere kapı aralayacağımız bir süreç olacaktır" dedi.
loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERDOĞAN'DAN İNCİRLİK AÇIKLAMASI Fatih Portakal,Ekrem İmamoğlu'nu Eleştirdi Savaş uçakları TSK konvoyuna saldırdı, vurdular! Türkiye'den açıklama Arabeskin kralı Ferdi Tayfur’dan kötü haber!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yolcu uçağı pistten çıktı
{}